Для того, щоб навчитися по-справжньому добре грати на гітарі, мало самовчителів і уроків з YouTube.

Незалежно від того, мрієш ти стати крутим рок-гітаристом або просто хочеш записувати кавери на укулеле, тобі знадобиться допомога досвідченого педагога. Особливо якщо ти хочеш побачити перші результати якомога швидше.

Приготуйся регулярно займатися, практикуватися будинку і закріплювати навички на звітних концертах.

Навчаємо гри на гітарі за трьома основними напрямками:

Класична гітара

Класичну гітару легко сплутати з акустичною, але насправді це два різних інструменту, які відрізняються конструкцією, звучанням, а також складністю виконання. «Класика» навіть виглядає інакше: вона витонченіше, з більш широким грифом і синтетичними струнами. Саме класичну гітару часто рекомендують новачкам.

Звук у класичної гітари більш ніжний і м’який, ніж у акустичної. Така гітара найкраще підходить для виконання ліричних композицій.

Педагоги Playway допоможуть тобі опанувати технікою гри на класичній гітарі і підберуть для тебе цікавий репертуар, а отримана база допоможе в подальшому перейти до інших, більш складним для вивчення гітарам – акустичній і електрогітарі.

Акустична гітара

На акустичній гітарі грає безліч професійних музикантів. На ній можна виконувати рок-балади, блюз, шансон, кантрі, бардівські і естрадні пісні. На відміну від класичної, акустична гітара комплектується тільки металевими струнами: це робить її звучання гучним, яскравим і насиченим.

Педагоги школи Playway допоможуть навіть початківцям освоїти цей інструмент, навчать не тільки грати на такій гітарі, але і налаштовувати її, звертатися з інструментом правильно.

Електрогітара

На електрогітарі грали і грають такі легендарні гітаристи, як Джеймс Хетфілд, Джиммі Хендрікс, Едді Ван Хален, Кіт Річардс. Якщо ти захоплюєшся творчістю Metallica, AC / DC, The Rolling Stones та інших знаменитих рок-груп, то, можливо, саме електрогітара – підходящий інструмент для тебе.

Електрогітару вважають спадкоємицею класичної. Як легко здогадатися з назви, ця гітара працює за допомогою електрики, а її звучання посилюється за рахунок окремої апаратури. Саме тому при навчанні грі на електрогітарі тобі належить не тільки вивчити основні принципи самої гри, але і розібратися, як працює супутнє обладнання, навчитися працювати зі звуковими ефектами і еквалайзером.

Педагоги школи Playway допоможуть тобі розібратися в цьому і навчитися грати композиції легендарних музикантів.

Ми чекаємо тебе в будь-якому віці і з будь-яким рівнем підготовки

Початківці

Що потрібно для того, щоб навчитися грати на гітарі? В першу чергу – освоїти правильну постановку і координацію рук, розібратися в тому, що таке базові техніки перебору і бою, і як їх використовувати.

Ще на цьому етапі ти почнеш вивчати нотну грамоту, будова акордів, інтервали і ритм, а також спробуєш грати найпростіші твори.

Любителі

Після того, як основи вже вивчені, саме час переходити до наступного етапу, на якому ти навчишся краще розбиратися в технічній базі. Тобі належить багато грати під метроном, розбирати композиції на слух і вчитися імпровізувати, а також розучувати гітарні соло. Звучить надто складно? Не турбуйся: твій педагог завжди буде поруч і допоможе подолати всі виникаючі труднощі.

Досвідчені

На цьому етапі ти перейдеш до розучування складних композицій в різних стилях, а також будеш освоювати просунуті техніки гри на гітарі (такі як string skipping, alternate picking, sweep, tapping та інші).

І, звичайно ж, ти продовжиш вчитися імпровізації – безцінному навику, яким повинен опанувати кожен професійний гітарист.

Викладачі гри на гітарі

Индык преподаватель

Владислав Індик

викладач гітари

В результаті навчання грі на гітарі ти зможеш:

01

Освоїти нотну грамоту і навчитися читати з листа.

02

Грати перебором і боєм акорди і аплікатури різного рівня складності.

03

Підбирати мелодії на слух.

04

Вивчити базові та просунуті техніки гри на гітарі (такі як string skipping, alternate picking, sweep, tapping та інші).

05

Імпровізувати в різних музичних стилях.

06

Грати соло і акомпанувати.

07

Брати участь в музичних конкурсах (за бажанням).

08

Робити свої аранжування на улюблені композиції.

Ціни

Індивідуальні заняття

Як тільки у вас закінчуються оплачені заняття абонемента, ви купуєте новий.

Один урок триває 50 хвилин.

Викладач

Абонементи

4 заняття - 2000 грн
8 заняття - 3600 грн

Разовий урок

550 грн

ТОП - Викладач

Абонементи

4 заняття - 2200 грн
8 заняття - 4000 грн

Разовий урок

600 грн

Наші
концерти.

На наших концертах панує приголомшлива атмосфера! Тут збираються рідні та друзі виступаючих, майбутні і колишні учні школи Playway, а також всі, кому цікаво послухати досвідчених і початківців музикантів.

Заявка
на пробне заняття


  Пробне заняття – 200 грн.
  Ось як воно проходить:

  1-ий крок

  Знайомство з педагогом.

  Ти розкажеш про свій досвід занять музикою (якщо він був), про результати, які хочеш отримати, і про цілі, які прагнеш досягти.

  2-ий крок

  Прослуховування.

  Коротке прослуховування визначить твою зону розвитку на найближчі кілька місяців.

  3-ій крок

  Розмова.

  Ти можеш запитати педагога про те, що тебе цікавить, і отримати докладні відповіді. Не соромся задавати питання: чим більше їх буде, тим точніше педагог зможе зрозуміти, чого ти чекаєш від навчання і як вибудувати навчальний процес

  4-ий крок

  Програма.

  Педагог запропонує тобі індивідуальну програму навчання, яка буде враховувати твої цілі, твій нинішній рівень, а також репертуар, який тобі подобається.

  Урок гри на гітарі триває

  50 хв

  Весь цей час ти працюєш з педагогом індивідуально

  Як проходить урок?

  1. Перевірка домашнього завдання

  Після кожного уроку ти будеш отримувати від педагога домашнє завдання в тому обсязі, з яким точно зможеш впоратися. Кожен новий урок буде починатися з перевірки цього завдання: ти граєш, а педагог коригує і дає поради, якщо це необхідно

  2. Вивчення основ

  За допомогою педагога ти поступово вчишся правильній постановці і координації рук, освоюєш нотну грамоту, бої і перебори (спочатку базові, а потім просунуті). На уроках ти також будеш грати вправи і гами під метроном, щоб розвинути свою техніку

  3. Гра в різних стилях

  Звичайно, смаки учня завжди враховуються при складанні програми навчання. Але розвиваються музикантам періодично все одно необхідно експериментувати і вчитися грати твори найрізноманітніших жанрів і стилів. За допомогою педагога ти зможеш розібратися в стильових особливостях кожного жанру і навчишся з ними працювати.

  4. Музикування

  Разом з педагогом ти вибираєш композиції, які виконуватимеш на уроці, і граєш їх, а педагог виправляє помилки і дає рекомендації. Якщо ж ти вчишся грі на гітарі досить довго, на уроках ти можеш імпровізувати – як самостійно, так і разом з педагогом

  Пробне заняття