Уроки
фортепіано

в місті Київ

Хочеш грати на фортепіано? Ми навчимо! Ази, класика, естрада, джаз, кавери улюблених пісень і написання власної музики – все це чекає на тебе в Playway.

Фортепіано — не найпростіший для освоєння інструмент, але точно один з найцікавіших.

На ньому можна грати в абсолютно різних музичних стилях, придумувати по-справжньому ліричні кавери і писати приголомшливу музику: Pianoboy та Євген Хмара вже не раз доводили це нам.

Звичайно, в поодинці навчитися грати на фортепіано дуже важко. Саме тому варто звернутися за допомогою до наших досвідченим педагогам: вони навчать грі на фортепіано і дітей, і дорослих!

Навчаємо фортепіано за двома основними напрямками:

Естрадно-джазове фортепіано

Хочеш навчитися імпровізувати на фортепіано, грати і складати кавери на улюблені естрадні твори? Тоді цей напрям тобі точно підійде!
Навчаючись естрадно-джазового фортепіано, ти навчишся грати по нотах і без, імпровізувати і не тільки точно передавати звучання, а й висловлювати через музику свої власні емоції.

Класичне фортепіано

Для багатьох навчання грі на фортепіано починається з вивчення класичних творів. І це чудово: так ти можеш краще зрозуміти музичні закони, освоїти особливості гри в різних стилях і розібратися, чим відрізнялися твори, написані в різні епохи.

Якщо класична музика тобі до душі, вибирай саме цей напрям навчання!

Ми чекаємо тебе в будь-якому віці і з будь-яким рівнем підготовки

Початківці

Починати завжди складно! Але наші педагоги зроблять все, щоб допомогти тобі подолати страх перед інструментом і швидко освоїти ази: посадку за фортепіано, постановку рук і їх координацію, роботу з правої і лівої педаллю, а також нотну грамоту.

На уроках ти навчишся читати ноти з листа і виконувати невеликі твори.

Любителі

Якщо ти вже знаєш основи, саме час піти далі і почати грати улюблені твори. На цьому етапі навчання тобі як і раніше належить працювати над технікою виконання і вивченням нотної грамоти, але ти вже зможеш продемонструвати свої вміння на звітних концертах школи Playway.

Досвідчені

Досвідчені учні виконують твори різних стилів і рівнів складності, можуть грати в складі музичного гурту, а також брати участь в різних фортепіанних конкурсах. Вибери ціль, обговори з педагогом – і починай працювати над тим, щоб втілити її в життя!

Викладачі фортепіано

Екатерина Рочняк основатель школы

Марія Ільчишена

викладач фортепіано

Екатерина Рочняк основатель школы

Ліза Варакіна

викладач фортепіано

В результаті навчання грі на фортепіано ти зможеш:

01

Розуміти нотну грамоту і читати з листа твори будь-якої складності.

02

Грати на фортепіано в різних стилях.

03

Імпровізувати.

04

Грати свої улюблені твори незалежно від їх складності.

05

Акомпанувати собі при співі.

06

Виступати на звітних концертах (сольно або в групі).

07

Брати участь в музичних конкурсах (за бажанням).

08

Підбирати мелодію на слух.

Ціни

Індивідуальні заняття

Як тільки у вас закінчуються оплачені заняття абонемента, ви купуєте новий.

Один урок триває 50 хвилин.

Викладач

Абонементи

4 заняття - 2000 грн
8 заняття - 3600 грн

Разовий урок

550 грн

ТОП - Викладач

Абонементи

4 заняття - 2200 грн
8 заняття - 4000 грн

Разовий урок

600 грн

Наші
концерти.

На наших концертах панує приголомшлива атмосфера! Тут збираються рідні та друзі виступаючих, майбутні і колишні учні школи Playway, а також всі, кому цікаво послухати досвідчених і початківців музикантів.

Заявка
на пробне заняття


  Пробне заняття – 200 грн.
  Ось як воно проходить:

  1-ий крок

  Знайомство з педагогом.

  Ти розкажеш про свій досвід занять музикою (якщо він був), про результати, які хочеш отримати, і про цілі, які прагнеш досягти.

  2-ий крок

  Прослуховування.

  Коротке прослуховування визначить твою зону розвитку на найближчі кілька місяців.

  3-ій крок

  Розмова.

  Ти можеш запитати педагога про те, що тебе цікавить, і отримати докладні відповіді. Не соромся задавати питання: чим більше їх буде, тим точніше педагог зможе зрозуміти, чого ти чекаєш від навчання і як вибудувати навчальний процес

  4-ий крок

  Програма.

  Педагог запропонує тобі індивідуальну програму навчання, яка буде враховувати твої цілі, твій нинішній рівень, а також репертуар, який тобі подобається.

  Урок гри на фортепіано триває

  50 хв

  Весь цей час ти працюєш з педагогом індивідуально

  Як проходить урок?

  1. Перевірка знань

  На початку уроку педагог перевіряє твоє домашнє завдання і коригує його при необхідності: вказує на помилки, радить, як краще зіграти певні моменти.

  Якщо класична музика тобі до душі, вибирай саме цей напрям навчання!

  2. Практика

  Ти граєш різні етюди, гами та вправи, розвиваючі координацію рук і швидкість пальців. Педагог стежить за технікою і допомагає розучувати найважчі місця в творі.

  3. Робота над образом

  Музикант повинен не просто грати, а грати виразно! Саме цим ти і займаєшся з педагогом після того, як розучилися твори. Разом ви будете працювати над темпом і стильовими прийомами, що дозволяють грати красиво і точно.

  4. Гра для задоволення

  Працювати над основним репертуаром і слідувати програмі важливо. Але відступати від програми теж буває приємно і весело. Якщо тобі хочеться спробувати щось нове, навчитися грати улюблену пісню або просто поимпровизировать, обов’язково скажи про це педагогу – він дасть тобі цю можливість.

  Пробне заняття