Гітара – це невід’ємна частина мого життя, я з великим задоволенням тебе в неї присвячу.

Владислав Індик

Викладач гри на гітарі

Інформація
про педагога

Освіта:

Національна музична академія імені Петра Ілліча Чайковського

Стилі:

Rock, Metal, Jazz, Blues, Latin, Raggae, Country, Pop, Acoustic, Rock’n’Roll, Classical guitar, Gypsy, Blues Rock, Flamenco

Досвід викладання:

Педагог по гітарі більше 8 років

Досягнення:
 • 2016 – Гран-Прі міжнародного конкурсу “Оберіг любові” (м.Київ), участь в угорсько-українському проекті “Палладіо” (Будапешт)
 • 2018 – лауреат першої премії міжнародного конкурсу “Магія струни” (м.Київ), лауреат першої премії Всеукраїнського конкурсу юних виконавців з оркестром “Музичний листопад” (Маріуполь). Виступав з симфонічним оркестром в якості соліста в Черкаській обласній філармонії і в Маріупольській камерної філармонії, виступав із сольною програмою в Сумській обласній філармонії.
 • 2019 – учасник програми міжнародної мобільності “Erasmus +”, по якій проходив навчання в Conservatorio Superior de Música de Vigo (Вища музична консерваторія міста Віго, Іспанія)
  Дипломант і володар почесної нагороди міжнародного конкурсу “GUITARRA BADALONA” (місто Балона, Іспанія).
BIO:

Я вважаю що кожен може опанувати грою на гітарі, в тій мірі, щоб це приносило задоволення собі і оточуючим, від вас вимагається лише бажання і наполегливість, а я покажу вам шлях до досягнення вашої мрії і ознайомлю з горизонтами світу музики і гітари.

Улюблені виконавці:

Класична гітара: Tilman Hoppstock, David Russel, Margarita Escarpa, Rafael Aguirre, Aniello Desiderio, Zoran Dukic, Marcin Dylla, Judicael Perroy.
Барокова музика: Jordi Savall, Rolf Lislevand, Miguel Rincón, Rachel Podger.
Рок: Linkin Park, Limp Bizkit, System of a down, Nickelback, Red hot chilli peppers, Slipknot, Placebo.
Джаз: Louis Armstrong, Dizzy Gillespie, Django Reinhardt, Oscar Peterson.
Фламенко: Paco de Lucia, Гриша Горячев.

Заявка
на пробне заняття


  Пробне заняття – 200 грн / 50 хв
  Ось як воно проходить:

  1-ий крок

  Знайомство з педагогом.

  Ти розкажеш про свій досвід занять музикою (якщо він був), про результати, які хочеш отримати, і про цілі, які прагнеш досягти.

  2-ий крок

  Прослуховування.

  Коротке прослуховування визначить твою зону розвитку на найближчі кілька місяців.

  3-ій крок

  Розмова.

  Ти можеш запитати педагога про те, що тебе цікавить, і отримати докладні відповіді. Не соромся задавати питання: чим більше їх буде, тим точніше педагог зможе зрозуміти, чого ти чекаєш від навчання і як вибудувати навчальний процес

  4-ий крок

  Програма.

  Педагог запропонує тобі індивідуальну програму навчання, яка буде враховувати твої цілі, твій нинішній рівень, а також репертуар, який тобі подобається.