Викладач у моєму розумінні – це наставник, порадник, мотиватор і людина, яка може повністю розкрити потенціал та яскраву індивідуальність.

Анастасія Смолянська

Викладач по вокалу

Інформація
про викладача

Освіта:

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв

Стилі:

Эстрадный вокал, Соул, Rnb

Досвід викладання:

Викладач по вокалу більше 5 років

Досягнення:
 • Лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.
BIO:

Викладач у моєму розумінні – це наставник, порадник, мотиватор і людина, яка може повністю розкрити потенціал та яскраву індивідуальність. Саме таким викладачем і я намагаюся бути для кожного. На моїх заняттях учні не лише відкривають в собі нові вокальні можливості, а й занурюються в експерименти з собою, зі своєю творчою особистістю та голосом. Пісня – це не лише про технічне виконання, а також і про ємоції, почуття, вияв цих ємоцій на сцені. Я маю багатий досвід виступів та концертів, тому з радістю ділюся і допомогаю учням підготувати себе до сцени, як спражнього артиста – технічного, професійного та харизматичного!

Спів та музика – це кайф та свобода!
Тому моя мета – навчити учнів максимально володіти власним голосом і допомогти знайти саме своє неповторне звучання!

Улюблені виконавці:

Bruno Mars, Kings of Lion, Hurts, Billie Eilish, Nothing but thieves, MØ, Twenty one pilots, John Newman, William Pharrell, Sam Smith, Bishop Briggs, Jacob Banks, The Neighbourhood, Иван Дорн, Антон Беляев, Земфира, Tesla Boy

Заявка
на пробне заняття


  Пробне заняття – 200 грн / 50 хв
  Ось як воно проходить:

  1-ий крок

  Знайомство з педагогом.

  Ти розкажеш про свій досвід занять музикою (якщо він був), про результати, які хочеш отримати, і про цілі, які прагнеш досягти.

  2-ий крок

  Прослуховування.

  Коротке прослуховування визначить твою зону розвитку на найближчі кілька місяців.

  3-ій крок

  Розмова.

  Ти можеш запитати педагога про те, що тебе цікавить, і отримати докладні відповіді. Не соромся задавати питання: чим більше їх буде, тим точніше педагог зможе зрозуміти, чого ти чекаєш від навчання і як вибудувати навчальний процес

  4-ий крок

  Програма.

  Педагог запропонує тобі індивідуальну програму навчання, яка буде враховувати твої цілі, твій нинішній рівень, а також репертуар, який тобі подобається.

  Інші викладачі