Займаюся вокалом 15 років, із них 6 викладаю. У кожного вокаліста дуже цікавий шлях постанови голосу, який, насправді, ніколи не закінчується, оскільки кожного дня хочеться ще більше.

Ені Версен

Викладач по вокалу

Інформація
про викладача

Освіта:

КДПУ ім. Володимира Винниченка

Стилі:

Академічний вокал, естрадний вокал, Джазовий вокал, Рок вокал, Хіп-хоп, Реп, Соул, Rnb

Досвід викладання:

Викладач по вокалу більше 6 років

Досягнення:
 • Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів
BIO:

Займаюся вокалом 15 років, із них 6 викладаю. У кожного вокаліста дуже цікавий шлях постанови голосу, який, насправді, ніколи не закінчується, оскільки кожного дня хочеться ще більше.

Викладаю по методикам Шеріл Портер, по власним розробкам із авторських напрацювань та суміш із дуже різних методик та прийомів, використовую багато вправ сучасних світових вокалістів, як Селін Діон, Аріана Гранде, Кристина Агілера, Келлі Клакрсон та ін. Оскільки навчатись співати всі хотять саме пінсі, дуже часто перетворюю мелодії з пісень на вокальні вправи для кращого результату навчання.
Я працюю як і з дітками з 5 рочків, так і з леді та джентельменами поважного віку – якщо є бажання навчатися, цифра у паспорті нічого не означає.

Кожен учень унікальний, зі своїми цілями та бажаннями у вокалі, тож із кожним я створюю індивідуальну атмосферу навчання, виключно індивідуальний процес роботи над голосом, щоб розвивати його, а не шкодити.

Також, маю багато знань та досліджень голосових зв’язок. Вокал – найскладніши музичний інструмент, який також є частиною тіла, живим органом, тож ставитися до цього несерйозно буде непрофесійно для вчителя з вокалу.

Навчати співу вмію тільки так, щоб кожен мій учень любив музику, як ніщо інше у світі.

Улюблені виконавці:

Queen, U2, Muse, Celine Dion, Adam Lambert, Demi Lovato, Ella Fitzgerald, Billy Holiday, Beyonce, Aretha Franklin, Andy Williams, Elton John, Christina Aguilera, Ariana Grande, Barbra Streisand

Заявка
на пробне заняття


  Пробне заняття – 200 грн / 50 хв
  Ось як воно проходить:

  1-ий крок

  Знайомство з педагогом.

  Ти розкажеш про свій досвід занять музикою (якщо він був), про результати, які хочеш отримати, і про цілі, які прагнеш досягти.

  2-ий крок

  Прослуховування.

  Коротке прослуховування визначить твою зону розвитку на найближчі кілька місяців.

  3-ій крок

  Розмова.

  Ти можеш запитати педагога про те, що тебе цікавить, і отримати докладні відповіді. Не соромся задавати питання: чим більше їх буде, тим точніше педагог зможе зрозуміти, чого ти чекаєш від навчання і як вибудувати навчальний процес

  4-ий крок

  Програма.

  Педагог запропонує тобі індивідуальну програму навчання, яка буде враховувати твої цілі, твій нинішній рівень, а також репертуар, який тобі подобається.

  Інші викладачі

  [dipl_team_slider _builder_version="4.17.6" _module_preset="default" hover_enabled="0" sticky_enabled="0"][/dipl_team_slider]