Playway
Професійна школа музики

Школа Playway — одна з наймолодших і перспективних в Києві.

За минулий рік ми провели 12 звітних концертів і допомогли сотням учнів здійснити свої музичні мрії.

Серед наших учнів є лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, учасники телевізійних проектів, студенти українських та зарубіжних музичних інститутів, а також популярні артисти українського та російського шоу-бізнесу.

Ми хочемо, щоб ти вчився музиці в Playway із задоволенням!

Тому ми робимо все, щоб зробити навчання в школі Playway не тільки ефективним, але ще і цікавим, різноманітним і таким, що запам’ятовується.

Наші викладачі постійно беруть участь у профільних майстер-класах та вдосконалюють свої навички, щоб зробити твій процес навчання ще якісніше.

Забудь про нескінченне зазубрювання класичних творів, про нудні уроки і про страх сцени. У Playway для тебе розроблять індивідуальну програму, допоможуть обрати для вивчення ті композиції, які тобі дійсно подобаються, і дозволять продемонструвати свої навички на яскравих і веселих звітних концертах школи.

Ти також освоїш теоретичну базу, зможеш позбутися комплексів, розкритися і знайти нових друзів.

Але наша головна місія – за допомогою музики робити людей щасливішими.

Наші
концерти.

На наших концертах панує приголомшлива атмосфера! Тут збираються рідні та друзі виступаючих, майбутні і колишні учні школи Playway, а також всі, кому цікаво послухати досвідчених і початківців музикантів.

Пробне заняття