Ти мрієш збирати концертні зали і стадіони?

Ніколи не займався вокалом професійно, але дуже хочеш почати? А, може, намагаєшся навчитися добре володіти своїм голосом і відчувати себе впевнено під час публічних виступів? Навчання вокалу в школі Playway дозволить тобі вирішити будь-яку з цих завдань.

Ми навчимо тебе правильно дихати і керувати своїм голосом, поставимо дикцію і розширимо вокальний діапазон. Ти зможеш спробувати співати в різних жанрах (естрадний, поп, рок, академ, джаз, соул і багато інших), отримаєш досвід виступів на публіці, навчишся круто виконувати всі свої улюблені хіти і брати ноти, які раніше здавалися неможливими.

Хочеш побачити свою дитину на великій сцені? Приводь її в Playway! Ми працюємо з дітьми від 5-ти років і допомагаємо кожному малюку розкрити свій талант і навчитися красиво співати. До речі, деякі батьки так заряджаються ентузіазмом своїх діточок, що і самі починають вчитися вокалу у нас!

Навчаємо вокалу за основними напрямками:

Естрадний вокал

Естрадний вокал – найпопулярніший напрям в школі Playway. Багато хто хоче навчитися круто виступати на сцені і співати улюблені хіти: ти зможеш зробити це вже в перші місяці навчання в школі Playway. Головне – не нехтувати практикою і підготовкою.

А ще естрадну музику складно віднести до якогось певного жанру: в ній часто присутні елементи соулу, джазу, року і навіть народної музики. Саме тому естрадний співак повинен не просто добре співати і володіти розвиненим слухом, але ще і вчитися різним вокальним технікам (таких як розщеплення, вібрато, фальцет, йодль, субтоном і багато інших). Наші викладачі завжди готові допомогти тобі з цим і навчити тебе правильно виконувати пісні будь-якого жанру!

Рок вокал

Рок вокал – це, мабуть, одне з найбільш емоційних напрямків. Для того, щоб добре виконувати рокові твори, потрібно в першу чергу розуміти їх зміст, вміти його донести.

Рок вокал часто вимагає вивчення додаткових технік (гроулінга, скрімінг і інших), здатних зробити манеру виконання більш виразною і різноманітною. Вчитися їм самостійно не тільки складно, але й шкідливо: так можна нашкодити зв’язкам і голосу в цілому. Тому якщо ти хочеш співати як справжня рок-зірка без шкоди для свого голосу, приходь навчатися рок вокалу в Playway!

Джазовий вокал

Джаз – дивовижний і складний музичний жанр. Щоб освоїти цей напрям, потрібно навчитися добре імпровізувати і виробити ідеальне відчуття ритму.

Джазові вокалісти повинні відчувати сам твір і вміти піднести його по-своєму, при цьому зберігши початкову суть і мелодію композиції. Це вимагає дисципліни і практики, але за допомогою наших викладачів ти обов’язково зможеш розвинути рухливість голосу і стати першокласним джазовим вокалістом!

Народний вокал

Народний вокал, як і академічний, вважається одним з найстаріших музичних напрямків. Але якщо у академічному вокалі завжди були свої правила і закони, то народний завжди вважався більш гнучким, позбавленим цих правил.

І все ж у нього, як і у будь-якого іншого напрямку, є свої характерні риси: це грудне звучання, відкрита манера виконання і «народний говір». Зрозумівши і вивчивши їх, ти зможеш співати навіть найскладніші народні пісні, демонструючи всю красу і оригінальність цього жанру. А педагоги Playway допоможуть зробити процес навчання приємним і максимально ефективним!

Ми чекаємо тебе в будь-якому віці і з будь-яким рівнем підготовки

Початківці

Починати з нуля часто буває страшно. Наші викладачі допоможуть тобі впоратися зі страхом, від тебе ж будуть потрібні чітко сформульовані цілі. Адже для того, щоб домогтися успіхів, потрібно чітко уявляти собі результат, до якого прагнеш!

Твоя задача – розповісти про те, яка музика тобі подобається, і сформулювати цілі, яких хотілося б досягти найближчим часом. Після цього педагог розробить для тебе індивідуальний план занять і ви приступите до навчання. Вже на перших уроках ти розберешся, як правильно дихати, як направляти звук і усувати вокальні зажими.

Аматори

Ти вже вивчив основи, але до професійного вокаліста тобі ще далеко? Ти не переймайся, адже аматорський етап навчання насправді один з найцікавіших! Саме на ньому ти навчишся співати в різних жанрах, враховуючи їх стилістичні особливості, освоїти різноманітні вокальні техніки і зможеш сформувати свою власну манеру виконання.

Досвідчені

Немає межі досконалості, адже правда? Навіть якщо ти займаєшся вокалом вже давно, тобі буде чому повчитися у наших викладачів. Вони допоможуть тобі освоїти професійні вокальні техніки, підготуватися до музичних конкурсів, а також сформувати сценічний образ. На цьому етапі ти перетворишся з досвідченого виконавця на справжнього артиста!

Викладачі вокалу

Екатерина Рочняк основатель школы

Катерина Рочняк

ТОП Викладач по вокалу
Екатерина Рочняк основатель школы

Богдана Хаєцька

ТОП Викладач по вокалу
Ткаченко

Іванна Долженко

викладач по вокалу
Ткаченко

Анастасія Смолянська

ТОП Викладач по вокалу
Ткаченко

Ені Версен

Викладач по вокалу
Ткаченко

Василиса Бойкова

Викладач по вокалу

Викладачі вокалу

В результаті навчання вокалу в школі Playway ти зможеш:

01

Навчитися красиво співати в різних жанрах

02

Поставити дихання: навчитися дихати діафрагмою і освоїти дихальну гімнастику

03

Вивчити і зрозуміти будову голосового апарату: дізнавшись, як працюють твої зв’язки, гортань і резонатори, ти зможеш видавати потрібні звуки простіше і впевненіше

04

Розвинути слух, вокальний діапазон і почуття ритму

05

Навчитися імпровізувати

06

Позбутися від психологічних зажимів, пов’язаних зі співом і виступами перед аудиторією, розкритися

07

Виступити на звітних концертах школи, в тому числі і під живу музику (за бажанням)

08

Взяти участь у вокальних конкурсах (за бажанням)

Ціни

Індивідуальні заняття

Як тільки у вас закінчуються оплачені заняття абонемента, ви купуєте новий.

Один урок триває 50 хвилин.

Викладач

Абонементи

4 заняття - 2000 грн
8 заняття - 3600 грн

Разовий урок

550 грн

ТОП - Викладач

Абонементи

4 заняття - 2200 грн
8 заняття - 4000 грн

Разовий урок

600 грн

Наші
концерти.

На наших концертах панує приголомшлива атмосфера! Тут збираються рідні та друзі виступаючих, майбутні і колишні учні школи Playway, а також всі, кому цікаво послухати досвідчених і початківців музикантів.

Заявка
на пробне заняття


  Пробне заняття – 200 грн.
  Ось як воно проходить:

  1-ий крок

  Знайомство з педагогом.

  Ти розкажеш про свій досвід занять музикою (якщо він був), про результати, які хочеш отримати, і про цілі, які прагнеш досягти.

  2-ий крок

  Прослуховування.

  Коротке прослуховування визначить твою зону розвитку на найближчі кілька місяців.

  3-ій крок

  Розмова.

  Ти можеш запитати педагога про те, що тебе цікавить, і отримати докладні відповіді. Не соромся задавати питання: чим більше їх буде, тим точніше педагог зможе зрозуміти, чого ти чекаєш від навчання і як вибудувати навчальний процес

  4-ий крок

  Програма.

  Педагог запропонує тобі індивідуальну програму навчання, яка буде враховувати твої цілі, твій нинішній рівень, а також репертуар, який тобі подобається.

  Урок вокалу триває

  50 хв

  Весь цей час ти працюєш з викладачем індивідуально

  Як проходить урок?

  1. Налаштування

  Це невелика, але дуже важлива частина уроку. На самому початку ти можеш поговорити з викладачем, розслабитися і налаштуватися на плідну роботу

  2. Розспівування

  Розспівування і вокальні вправи допомагають поліпшити дикцію, розширити вокальний діапазон, навчитися правильно дихати і чітко вимовляти слова. Це найважливіша частина уроку, яка допоможе розвинути твій голос

  Твій викладач підбере з великої кількості розпівок ті, які підійдуть саме для тебе, допоможуть розвинути твої сильні сторони і виправити слабкі. Згодом розспівування будуть змінюватися, так що нудьгувати тобі точно не доведеться!

  3. Робота над піснею

  Ми в Playway вважаємо, що співати потрібно те, що подобається – тоді уроки будуть проходити веселіше, а мотивації у тебе буде більше. Наші учні співають на заняттях сучасні хіти, рок-класику, народні пісні, романси і багато іншого.

  Якщо ти займаєшся вокалом недавно (або не займався ним ніколи), при виборі пісні краще всього порадитися з викладачем. Дуже важливо, щоб обрана пісня відповідала не тільки твоєму віку і настрою, а й вокальному рівню і діапазону. Викладач зможе підказати тобі це, допомогти витягнути складні ноти і підібрати тональність, в якій тобі буде легше співати.

  Весь цей час ви з викладачем також будете працювати над тим, як найкраще піднести пісню: ти відпрацюєш рухи і продумаєш свій сценічний образ, а викладач дасть тобі кілька корисних порад.

  Пробне заняття