Індивідуальні заняття

Коли у вас закінчуються оплачені заняття абонемента, ви купуєте новий.

Один урок триває 50 хвилин.
Абонемент
4 заняття
1 600 грн
Абонемент
8 занять
2 800 грн
Абонемент
12 занять
3 900 грн

Заявка
на пробне заняття  Пробне заняття – 150 грн.
  Ось як воно проходить:

  1-ий крок

  Знайомство з педагогом.

  Ти розкажеш про свій досвід занять музикою (якщо він був), про результати, які хочеш отримати, і про цілі, які прагнеш досягти.

  2-ий крок

  Прослуховування.

  Коротке прослуховування визначить твою зону розвитку на найближчі кілька місяців.

  3-ій крок

  Розмова.

  Ти можеш запитати педагога про те, що тебе цікавить, і отримати докладні відповіді. Не соромся задавати питання: чим більше їх буде, тим точніше педагог зможе зрозуміти, чого ти чекаєш від навчання і як вибудувати навчальний процес

  4-ий крок

  Програма.

  Педагог запропонує тобі індивідуальну програму навчання, яка буде враховувати твої цілі, твій нинішній рівень, а також репертуар, який тобі подобається.

  FAQ.

  Відповіді на популярні питання

  Навчаєте ви з нуля?

  Так. Більше 80% людей, що приходять до в Playway, ніколи раніше не займалися музикою. «Від нуля і до профі» - так можна охарактеризувати наш підхід, адже ми разом з вами пройдемо весь шлях навчання з самого початку до любителя. А потім і до професіонала.

  Головне, що потрібно від учня - завзятість і працьовитість. А завдання школи - дати вам гарного наставника, який буде вас розвивати і підтримувати.

  Займатися варто тільки людям, музичним від природи?

  На це ми можемо сказати тільки одне: ми ніколи не бачили людини, яка не обдарованого природою в музичному плані.

  Безумовно, ми всі різні, але і музичний слух, і відчуття ритму, і артистичність розвиваються регулярними вправами в школі і вдома.

  Починати займатися музикою стоїть виключно в дитинстві?

  Це не зовсім так. У тому, щоб почати займатися музикою з малих років, є свої очевидні плюси: пластичний апарат, швидко розвивається музичний слух, більше часу на домашні заняття, що для дорослих часом - справжня розкіш.

  Але плюс занять в усвідомленому віці - інший рівень витривалості, хороша концентрація уваги, емоційна залученість в процес. Тому темп навчання дорослої людини набагато швидше. І за допомогою грамотного педагога можна домогтися дуже високого результату.

  Що мене чекає на пробному занятті?

  Пробне заняття триває близько 50 хвилин. За цей час ви познайомитеся зі школою і вашим педагогом, задасте всі питання, що цікавлять, розповісте про свої цілі.

  Викладач визначить ваш рівень підготовки. І після, відштовхуючись від ваших цілей і поточних навичок, він запропонує вам індивідуальну програму навчання.

  Как часто проходят ваши отчетные концерты?

  Мы регулярно устраиваем отчетные концерты наших учеников, где каждый желающий может выйти на сцену и выступить перед публикой.