Правила музичної школи Playway

Навчання музиці в нашій школі – процес не менш важливий, ніж в будь-якому іншому навчальному закладі, і вимагає певної дисципліни і системності.
Ознайомтесь з основними правилами нашої школи:
 1. ОПЛАТА навчання в школі автоматично підтверджує згоду клієнта з Правилами школи, і зобов’язує його до їх виконання!
 2. Тривалість одного заняття в школі – 50 хвилин. Будь-яке запізнення на урок вважається часом, проведеним на занятті, і не впливає на його своєчасне закінчення.
 3. Призначити урок або зафіксувати за собою час в розкладі можна ТІЛЬКИ у разі повної передоплати. У школі не можна зарезервувати урок або оплатити перед самим уроком.
 4. У разі несплати за абонемент або заняття, учень видаляється з розкладу і не буде допущений до уроку.
 5. Учень повинен самостійно стежити за своїм розкладом, вчасно приходити на заняття без нагадування адміністратора.
 6. У разі відпустки, хвороби або іншої причини відсутності викладача, школа призначає на заміну іншого викладача відповідного статусу і рівня.
 7. Незалежно від причин, якщо адміністрація школи не змогла знайти Викладача на заміну, не вчасно попередила учня про відміну Заняття, затримала початок Заняття більше ніж на 15 хвилин або з інших причин не змогли забезпечити проведення Заняття, Заняття відміняється, термін дії Абонемента продовжується на тиждень, а учню додатково нараховується одне бонусне Заняття.
 8. Школа залишає за собою право замінити викладача без попередження учня, якщо в цьому є необхідність. Відмова Клієнта відвідувати школу на підставі заміни його викладача, не є підставою для повернення оплати коштів за абонемент.
 9. Заняття можна скасувати або перенести тільки до 20:00 попереднього дня. У разі скасування в день заняття урок «згоряє» (зараховується як відбувся).
 10. У разі хвороби, про скасування уроку потрібно повідомити якомога раніше вранці, як тільки Ви відчули слабкість (до 09:00 ранку поточного дня) в інших випадках заняття вважається проведеним.
 11. Переносити заняття можна тільки в межах терміну дії абонемента (1 місяць).
 12. Якщо є необхідність в зміні графіка – потрібно звертатися до адміністратора. Всі зміни до графіку Занять учень має здійснювати виключно у один із наступних трьох способів:
  написати в Telegram чат учня.
  зателефонувати до адміністрації (068) 50 30 800
  безпосередньо на рецепції з представником адміністрації.
  Викладачі не відповідають за графік учня.
 13. Заморозити абонемент можна лише один раз сроком до двох тижнів. Абонемент можна заморозити в телеграм чаті учня, по дзвінку або безпосередньої розмови з Адміністратором.
 14. У разі, якщо учень не відвідує музичну школу протягом 2 тижнів, не попередивши про це адміністратора, учень буде автоматично виключений з розкладу, а його заняття зараховуються.
 15. Кожен абонемент має чіткий, обмежений термін дії – один календарний місяць.
 16. У випадку невикористання Абонементу у встановлений строк, заняття, які не було використано в рамках строку дії Абонементу, скасовуються, а їх вартість не компенсується
 17. Школа не повертає гроші за абонемент, якщо було використано хоча б одне заняття з нього.
 18. За кожним учнем, який купує абонемент, фіксується постійний графік навчання, який буде зручним для учня і викладача.
 19. У неповнолітніх повинен бути обов’язково зазначений відповідальний, який буде нести відповідальність за оплату Занять, дотримання цих Правил та безпеку неповнолітніх до та після Занять.
 20. Школа працює з понеділка по суботу та у святкові дні. У разі змін в графіку роботи школи учні будуть попереджені адміністратором заздалегідь.
 21. Інформація про школу і активні абонементи завжди розміщується на сайті і безпосередньо в школі.
 22. При заповненні анкети Ви даєте дозвіл на розміщення фотографій і відеоматеріалів з Вашою участю, на сайті і в приміщенні школи.
 23. На території школи заборонено курити, перебувати в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння, використовувати ненормативну лексику.
 24. Адміністрація школи не несе відповідальність за збереження забутих, загублених або залишених без нагляду речей.
 25. ПРИ ПОРУШЕННЯ даних Правил, Адміністрація школи залишає за собою право розглянути питання про відвідування занять учнем, а кошти за невикористані заняття клієнтові не відшкодовуються.
Сподіваємося на Ваше розуміння і відповідальність, адже правильний режим роботи і систематичність занять – запорука успіху і відчутного результату!