FAQ.

Відповіді на популярні питання

Навчаєте ви з нуля?
Так. Більше 80% людей, що приходять до в Playway, ніколи раніше не займалися музикою. «Від нуля і до профі» - так можна охарактеризувати наш підхід, адже ми разом з вами пройдемо весь шлях навчання з самого початку до любителя. А потім і до професіонала.

Головне, що потрібно від учня - завзятість і працьовитість. А завдання школи - дати вам гарного наставника, який буде вас розвивати і підтримувати.

Займатися варто тільки людям, музичним від природи?
На це ми можемо сказати тільки одне: ми ніколи не бачили людини, яка не обдарованого природою в музичному плані.
Безумовно, ми всі різні, але і музичний слух, і відчуття ритму, і артистичність розвиваються регулярними вправами в школі і вдома.
Починати займатися музикою стоїть виключно в дитинстві?
Це не зовсім так. У тому, щоб почати займатися музикою з малих років, є свої очевидні плюси: пластичний апарат, швидко розвивається музичний слух, більше часу на домашні заняття, що для дорослих часом - справжня розкіш.
Але плюс занять в усвідомленому віці - інший рівень витривалості, хороша концентрація уваги, емоційна залученість в процес. Тому темп навчання дорослої людини набагато швидше. І за допомогою грамотного педагога можна домогтися дуже високого результату.
Що мене чекає на пробному занятті?
Пробне заняття триває близько 50 хвилин. За цей час ви познайомитеся зі школою і вашим педагогом, задасте всі питання, що цікавлять, розповісте про свої цілі.

Викладач визначить ваш рівень підготовки. І після, відштовхуючись від ваших цілей і поточних навичок, він запропонує вам індивідуальну програму навчання.

Як часто проходять ваші звітні концерти?
Ми регулярно влаштовуємо звітні концерти наших учнів, де кожен бажаючий може вийти на сцену і виступити перед публікою.

Пробне заняття